Льюїс Хемілтон / REUTERS

Британський пілот "Мерседеса" Льюіс Хемілтон став шестиразовим чемпіоном Формули-1.

Хемілтон достроково гарантував собі чемпіонський титул за підсумками Гран-прі США. Британець прийшов до фінішу другим і за дві гонки до завершення чемпіонату став недосяжним для переслідувачів.

Хемілтон вийшов на одноосібне друге місце за кількістю титулів в історії Формули-1, випередивши Хуана Мануеля Фанхіо. До повторення рекорду легендарного Міхаеля Шумахера британцю залишається завоювати один титул.

Перемогу на Гран-прі США здобув партнер Хемілтона по команді Валттері Боттас. Третім фінішну лінію перетнув представник "Ред Булл" Макс Ферстаппен.

В особистому заліку у Хемілтона 381 очко, у Боттаса - 314, а третє місце займає гонщик "Феррарі" Шарль Леклер (249).

У Кубку Конструкторів у "Мерседеса" - 695 очок, у "Феррарі" - 479, а у "Ред Булл" - 366.

Як повідомляв УНІАН, Хемілтон здобув перемогу на попередньому етапі чемпіонату - Гран-прі Мексики.