Леся Цуренко / REUTERS

Екс-друга ракетка України Леся Цуренко пробилася до півфіналу на турнірі ITF в Каїрі.

У чвертьфінальному матчі українка, яка посіяна на турнірі під №4, обіграла шосту сіяну Лару Арруабарену з Іспанії.

Доля першого сету вирішилася на тайбрейку, а в другому Цуренко віддала суперниці лише два гейми. Підсумковий рахунок - 7:6 (6), 6:2.

У півфіналі Цуренко, яка на даний момент займає 129-е місце рейтингу WTA, зустрінеться з першою сіяною Арантою Рус з Нідерландів, яка є 77-ю ракеткою світу.

Зазначимо, що в цей же день Цуренко грала в Каїрі в парному розряді. Разом з українкою Мартою Костюк вона не змогла пробитися до фіналу, поступившись чесько-польському дуету у складі Олександри Круніч і Катаржіни Пітер.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що українка Еліна Світоліна не змогла пробитися у півфінал турніру в Таїланді.