Михайлов переміг з рахунком 7:0 / фото: UWW

Українські борці вільного стилю Василь Михайлов і Ерік Арушанян стали бронзовими призерами чемпіонату Європи, який проходить в Римі.

Михайлов на шляху до малого фіналу здолав француза Сайфедіна Алекму і грека Александроса Цантікідіса у ваговій категорії до 79 кг

У медальній сутичці українець впевнено розібрався з опонентом з Болгарії Джемалом Алі - 7:0.

Арушанян виступав у вазі до 65 кг і на шляху до бронзового поєдинку був сильнішим грека Фотіоса Попадакіса, болгарина Стефана Іванова і поляка Кшиштофа Беньковскі.

У медальному протистоянні український борець впорався з французом Маруаном Ахмедом Езза - 11:6.

Відео медальних поєдинків опублікував телеканал XSport.

Василь Михайлов - Джемал Алі

Ерік Арушанян - Маруан Ахмед Езза

УНІАН раніше також повідомляв про те, що українка Ткач стала триразовою чемпіонкою Європи з боротьби.