Олексій Лень (праворуч) допоміг Сакраменто перемогти / REUTERS

Український баскетболіст Олексій Лень провів перший поєдинок за "Сакраменто" після переходу в команду з "Аталанти".

"Королі" зустрічалися з "Лос-Анджелес Кліпперс" і здобули перемогу з рахунком 112:103 (25:13, 29:35, 34:35, 24:20).

Очікувалося, що українець пропустить гру через травму, але він встиг відновитися і провів на паркеті 16 хвилин, за які набрав 3 очки, а також здійснив 8 подбров, 1 перехоплення та 1 блок-шот.

Також Лень запам'ятався розбірками в заключній чверті з одним з гравців "Кліпперс".

Відео конфлікту опублікував YouTube-канал MLG Highlights.

Олексій Лень був обміняний в "Сакраменто" з "Атланти" на початку лютого. За минулу команду в цьому сезоні 26-річний баскетболіст провів 40 поєдинків, набираючи в середньому 8,7 очка, а також роблячи 5,8 підбору і 1,1 передачі за гру.

УНІАН раніше повідомляв про те, що український баскетболіст відіграв у Матчі висхідних зірок НБА.