Гімнаст Радівілов: "В Ріо прагну повторити свій олімпійський успіх Лондона-2012"

16:25, 25 липня 2016
Ріо-2016
118 0

Українець став бронзовим призером минулих Ігор у столиці Великобританії.

xsport.ua

Бронзовий призер Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року в Лондоні мріє повторити свій успіх в Ріо-де-Жанейро, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Команда зі спортивної гімнастики однією з перших серед українських олімпійців прибула до Бразилії. Вже сьогодні наші гімнасти розпочали тренування, а 6 серпня, в перший загальний день, стартує олімпійський гімнастичний турнір.

«Це мої другі Олімпійські ігри. Перші – чотири року тому в Лондоні – були успішними. Я мріяв про олімпійську нагороду, багато працював, наполегливо йшов до цієї мети і моя мрія здійснилася», - поділився своїми спогадами Радівілов.

«В Ріо прагну повторити свій олімпійський успіх. Звичайно, це буде вкрай непросто. Конкуренція неймовірна. Близько 70 найкращих гімнастів світу змагатимуться за найвищі місця. Відчуваю, що знаходжусь у гарній формі. Максимально ефективно використаємо ці дні для адаптації та тренувань безпосередньо на олімпійській арені. Позитивний досвід виступів на ній, до речі, у нас вже є. В квітні тут ми успішно подолали олімпійську кваліфікацію і здобули командну ліцензію.  Вірю, що все буде добре і зараз», - відзначив наш гімнаст. 

Як повідомляв УНІАН, Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро відбудуться з 5 по 21 серпня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter