Android-смартфони навчаться стежити за власниками вночі / фото ua.depositphotos.com

Техногігант Google тестує функцію моніторингу хропіння та кашлю для своїх смартфонів Google Pixel та годинників Pixel Watch. Її мета – забезпечити більш глибоке розуміння якості сну своїх користувачів.

Про це повідомляє портал 9to5google.

Експерти ресурсу виявили в застосунку Google Health Studies рядки коду, в якому говориться, що для участі в дослідженні користувач повинен бути штатним співробітником Google та мати телефон на андроїді. Що потішно, брати участь в ньому можна лише тим, хто спить без присутності поруч співробітника будь-якої компанії-конкурента.

Це працює наступним чином: програма моніторингу кашлю та хропіння використовуватиме мікрофон пристрою для запису всіх звуків під час сну. Повідомляється, що при цьому вся інформація буде зберігатися локально і нікуди передаватися для обробки не буде.

Коли опція стане доступна для звичайних користувачів – поки неясно. 

Джерело: 9to5google

Раніше УНІАН розповідав про простий спосіб виміряти пульс та частоту вдиху за допомогою смартфона. Ніяких спеціальних приладів при цьому не потрібно: використовується тільки камера.

Також ми писали про "розумну" лампочку, яка вміє стежити за здоров'ям людей. Крім того, такі лампочки вміють відстежувати поведінку людини, наприклад, визначати, якщо він впав і йому потрібна допомога.

Вас також можуть зацікавити новини: