На Тернопільщині Шумська ОТГ отримала спеціально обладнаний автомобіль, який слугуватиме як таксі для інвалідів (фото)

16:02, 06 лютого 2019
Тернопіль
120 0
фото ТОДА

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації,  загалом такі автомобілі придбано для Лановецької, Байковецької, Теребовлянської і Шумської громад.

Ключі від автомобіля голові Шумської ОТГ Володимиру Плетюку вручив голова ТОДА Степан Барна.

фото ТОДА

«Багато років ні держава, ні влада на місцях не приділяла належної уваги до людей з інвалідністю. Зараз на території нашої області проживає близько 40 тис. осіб, які потребують підтримки з боку держави. Цей обсяг змушує нас задуматись про те, що ми насправді робимо для цих людей. Придбаний транспортний засіб полегшить життя особливим людям. Саме такі дії роблять нас добрими і гуманними», – зазначив очільник області.

фото ТОДА

Автомобіль функціонуватиме на базі центру соціальних послуг Шумської міської ради. Викликати «Соціальне таксі» можна буде за попереднім записом. Люди з інвалідністю користуватимуться послугами такого транспортного засобу безкоштовно.

«Цей проект – ініціатива президента та уряду спільно з Радою Європи. Цим прикладом ми даємо шанс людям, які цього потребують, бути соціально-адаптованими. Адже наше головне завдання – бути людьми», – наголосив Барна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter