"Укрзалізниця" призначає ще два поїзди далекого сполучення /  Ілюстрація REUTERS

"Укрзалізниця" призначає ще два поїзди далекого сполучення: №43/44 Івано-Франківськ — Київ та №118/117 Чернівці — Київ. Зі столиці пасажири зможуть доїхати залізничним транспортом до Галичини та Буковини.

Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Читайте також"Укрзалізниця" відновила послугу харчування у швидкісних потягах

Де відновлюють курсування

Зокрема, поїзд №43/44 Івано-Франківськ — Київ відправиться з Івано-Франківська 15 серпня і курсуватиме через день у непарні дати. Із Києва  — 16 серпня і курсуватиме через день у парні дати.

Поїзд №118/117 Чернівці — Київ вирушить із Чернівців 13 серпня і курсуватиме щовівторка, щочетверга та щонеділі. З Києва поїзд вирушить 14 серпня і курсуватиме щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Квитки незабаром можна буде придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Поправка на карантин

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Адаптивний карантин

З 1 серпня в Україні почали працювати нові правила адаптивного карантину, який був продовжений до 31 серпня. Всі регіони розділені на зелену, жовту, помаранчеву та червону зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З понеділка, 3 серпня, червона зона встановлена в Луцьку, Тернополі та Кіцманському районі Чернівецької області.

3 серпня "Укрзалізниця" закрила продаж квитків до станцій Луцьк, Тернопіль і назад відповідно до рішень регіональних комісій. Протокол рішення "Укрзалізниця" отримала 31 липня о 19:10.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.