МЗС України починає видавати електронні візи для громадян трьох країн / фото УНІАН

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

"З 14 серпня 2020 року МЗС України розпочинає централізоване оформлення українських електронних віз (е-Віза) громадянам Індії, Південної Африки та Філіппін", - заявили у зовнішньополітичному відомстві.

Зокрема, українська е-Віза видається для поїздок в Україну з діловою, приватною, туристичною метою, для лікування, діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, а також представникам іноземних ЗМІ.

Для її оформлення необхідно: зареєструватись на веб-платформі МЗС (доступ відкривається з 14 серпня) і в режимі онлайн заповнити анкету, завантажити фотокартку та скановані копії документів (паспорт, запрошення тощо), сплатити банківською карткою консульський збір, а також отримати готову е-Візу на електронну пошту (надсилається у форматі pdf).

Читайте такожВ Україні очікують місію Канади, яка вивчатиме можливість спрощення візового режиму - МЗС

Для в’їзду потрібно роздрукувати отриману е-Візу та пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України у пунктах пропуску через державний кордон.

В МЗС перевагами е-Візи назвали дистанційне подання документів у будь-який зручний час, отримання такої візи без відвідування консульської установи, можливість відстежувати онлайн стан її оформлення, централізоване оформлення усіх е-Віз в МЗС та постійна інформаційна підтримка заявників: evisa@mfa.gov.ua

Водночас для громадян зазначених держав також залишається чинним стандартний порядок оформлення українських віз у закордонних дипломатичних установах України.

Візи в Україну для іноземців

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.