Туристам дали поради, як вибирати готель / фото ua.depositphotos.com

Працівники готелів з особистого досвіду дали мандрівником кілька порад з приводу того, на що варто звернути увагу при виборі готелю і чого варто уникати.

В першу чергу, туристам радять завжди вивчати відгуки про готель в Інтернеті, пише Express з посиланням на коментарі на платформі Reddit.

"Читайте між рядків. Я завжди шукаю тенденції у відгуках. Три заяви про клопів з різницею в рік, швидше за все, означають, що клопів немає, а просто хитрий клієнт хотів обмовити готель, щоб отримати безкоштовну ночівлю. Три скарги за один місяць – і я думаю, що буду їх уникати", – поділився досвідом один з готельєрів.

Відео дня

Інший працівник радить читати відгуки навіть в тому випадку, якщо турист планує зупинятися в мережевих готелях із загальними стандартами якості, адже, незважаючи на наявність єдиних норм, часто рівень конкретного готелю тієї чи іншої мережі залежить від керівника і персоналу, а також особливостей країни, де він розташований.

При цьому рекомендується сортувати відгуки від найсвіжіших: "Багато що залежить від власника і керівництва. Відгуки – найкращий спосіб (підібрати готель – ред.), просто не забудьте відсортувати їх за найостаннішими".

Ще один готельєр розповів, що завжди звертає увагу на розташування готелю щодо місць, які цікавлять його, і зупинок громадського транспорту: "Немає сенсу зупинятися в розкішному готелі, який знаходиться в 45 хвилинах від усього, що я хочу відвідати. Далі я розгляну зручності, які він пропонує".

Також він порадив оцінювати, чи дійсно туристу потрібні всі ті послуги, які пропонує готель.

"Багато готелів вищого рівня пропонують такі речі, як спа-центри та обслуговування номерів, якими я не користуюся, тому мені не потрібно переплачувати за ці речі. У готелях більш високого рівня кращі ліжка і подушки, але я можу відмовитися від цього заради більш низької ціни", – зазначив користувач Reddit.

Як повідомляв УНІАН, раніше туристам розповіли, чому краще не користуватися кавоварками та електрочайниками в готелях.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.