Drive-in Halloween у Лас-Вегасі / фото REUTERS

Хеловін для жителів США є одним з найулюбленіших свят, до якого вони щороку підходять з неабияким ентузіазмом. Втім, у 2020 році через пандемію коронавірусу все буде не так, як завжди.

Читайте такожХеловін за умов карантину: у США вигадали спосіб, як "дистанційно" пригощати дітей (відео)

Звісно, від прикрашання своїх будинків та закладів харчування тематичними хеллоуїнівськими інсталяціями американці відмовлятися не збираються. Однак від гучних вечірок, атракціонів в парках розваг та традиційних костюмованих вимагань ласощів trick or treat доведеться відмовитися.

Втім, у США таки придумали оригінальний спосіб відзначити Хеллоуїн в цьому році - Drive-in Halloween. Приміром, у Лас-Вегасі відвідувачам такого незвичайного парку розваг пропонують відвідати театралізований "Дім жахів", де їх зустрічатимуть разноманітні декорації та персонажі культових "страшилок". Головна відмінність від звичайних "кімнат жахів" - відвідувачі можуть потрапити туди лише на авто та за попереднім записом.

Інші новини за темою

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.