Котокафе в Запоріжжі / фото УНІАН (Олександр Прилепа)

В Запоріжжя на початку червня 2021 року відкрилося перше в місті кафе з котиками.

Відвідувачі можуть прийти в таке котокафе попити чай або каву з десертами, і одночасно провести час в компанії чотирилапих пухнастиків, пригостивши їх смаколиками.

Заклад під назвою "Мурляндія" відкрила сім'я волонтерів-ветеринарів, які вирішили забезпечити бездомним або покинутим котам і кішкам хороші умови утримання.

Відзначимо, концепція котокафе вже давно користується популярністю в Європі та інших країнах. Суть їх полягає в тому, що власники дають дах над головою тваринам на території кафе, забезпечивши їх належними умовами утриманнями, а також дотримуючись всіх необхідних санітарних норм (на кухню котикам доступ закритий).

Читайте такожВ Одесі відкрили пам'ятник коту-любителю кільки в томаті (фото)

Самі коти в подібних закладах, як правило, доволі спокійні та виховані, вони доглянуті й у них є всі необхідні щеплення.

Відвідувачів, у свою чергу, просять бути не надто наполегливими в спілкуванні з котиками, якщо вони самі не хочуть йти на контакт.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.