Росіяни використовують все менше техніки на фронті / фото Emerging Europe

Росія "видихається" і втрачає потенціал для продовження війни. Вже зараз російська армія воює в основному живою силою, а не бойовою технікою.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, відповідаючи на запитання підписників у своєму YouTube-каналі.

За його словами, жодна зі сторін поточного конфлікту не зацікавлена в його заморожуванні. 

"Росія не може затягувати [війну]. Тому Путін і лякає всіх і вся. У нього залишилася одна-єдина лякалка – ядерна дубина. Але ми і наші партнери теж не збираємося затягувати війну", – заявив Жданов.

Експерт зазначив, що для України ситуація в плані озброєнь поступово поліпшується, оскільки нещодавно вдалося "прорвати греблю" в питанні поставок західних озброєнь. У Росії ж бойовий потенціал знижується.

"Йдуть мобілізовані більш низької якості, техніка і озброєння починають надходити більш низької якості. Вони воюють в основному живою силою, а не танками. Так, по артилерії там ще є перевага. За технікою на одному напрямку вони можуть створити перевагу. Але на одному напрямку. В основному вони беруть масовістю", - заявив Жданов.

За його словами, питання полягає в тому, як довго росіяни будуть згодні просто йти і вмирати "за царя і Вітчизну".

Війна в Україні - останні новини

За минулу добу російські окупанти втратили в Україні близько 720 своїх солдатів убитими. Загалом з початку вторгнення ворожі втрати становлять близько 130 590 осіб.

В даний час окупанти ведуть наступ на чотирьох напрямках - Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському.

На цьому тлі в Україні почали формувати штурмові бригади "Гвардії наступу". Ці підрозділи задіють в контрнаступальних операціях.

Вас також можуть зацікавити новини: