Росія продовжує бомбити Україну / Міноборони РФ

Удари по російських нафтопереробних заводах(НПЗ) можуть бути одним із нелінійних рішень протистояти активному застосуванню Росією авіабомб, вважає військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

"За 2 тижні квітня авіація РФ застосувала по Україні понад 1 300 КАБ. Середньодобова кількість застосованих КАБ, за другий тиждень квітня, в межах 100 шт. Основні напрямки ударів: Очеретине, Скучне, Терні, Часів Яр, Куп'янськ тощо. Очеретино і зовсім стирають з лиця землі, у цій локації найвищий показник застосування КАБ на добу", - зазначив він.

За його словами, росіяни продовжують нарощувати компоненту КАБ як єдину, максимально ефективну зараз для прориву ліній оборони і розкриття укріпрайонів, а інструментів протидії у ЗСУ в достатній кількості як не було, так і немає.

Відео дня

"Очікувати, що у російських військ з часом виникне дефіцит з КАБ, як свого часу з артилерійськими пострілами - не має сенсу. У даному випадку, або робота по носіях, що зараз системним чином неможливо реалізувати, або вплив на інші галузі та сфери війська РФ, знищення яких, при збереженні домінування КАБів, все ж таки, послаблять окупантів на землі", - додав Коваленко.

При цьому удари по НПЗ він назвав одним із можливих рішень: "Створення дефіциту ПММ може бути альтернативним рішенням і серйозним ослабленням потенціалу окупаційних військ".

Нагадаємо, старший аналітик компанії Bernstein Боба Брекетт заявив, що атаки України на російські нафтопереробні заводи демонструють зростаючу загрозу, яку відносно дешеві дрони, що використовують штучний інтелект, можуть становити для світових енергетичних ринків.

Вас також можуть зацікавити новини: