У ОСУВ "Хортиця" розповіли про ситуацію у Часовому Яру / фото 23 окрема механізована бригада

Які підрозділи та яку кількість сил зосередила Росія для штурму Часового Яру, розповів речник оперативно-стратегічного угруповання війська "Хортиця" Назар Волошин в ефірі "Суспільне. Студія".

"На відтинку навпроти Часового Яру проти нас воюють російські десантники з 217 парашутно-десантного полку 98-ї повітряно-десантної дивізії Росії. Це десь 20-25 тисяч військовослужбовців російських намагаються штурмувати Часів Яр і околиці населених пунктів біля нього", - розказав Волошин.

Він зазначив, що ситуація навколо міста складна, але контрольована.

Відео дня

"Армія РФ не полишає спроб захопити місто, не рахуючись з втратами як в живій силі, так і в техніці. Ворожої російської армії в місті немає. Наразі місто наше. Ситуація навколо міста складна, проте контрольована, наші захисники і отримують підкріплення, і стабілізують смугу", - наголосив Волошин.

За словами Волошина, РФ постійно, планово, штурмує українські позиції, проте не закріплюється і відходить.

"Вони проводять штурми без закріплення на позиціях. Тобто вони поштурмували і повернулись назад. Це противник проводить ніби розвідку, вираховує місця, де може бути слабке місце, де вдарити", - розповів він, зазначивши, що Сили оборони завдають нищівних ударів у відповідь.

Часів Яр - яка там ситуація зараз

Окупанти не полишають спроб захопити Часів Яр. Місто їм потрібне для подальшого наступу на Краматорськ, Слов'янськ і Костянтинівку. 

Однак місто продовжує залишатись під контролем Збройних сил України, попри те, що війська РФ прагнуть захопити його до 9 травня

Вас також можуть зацікавити новини: