Британія оголосить про розширену програму підготовки українських пілотів / фото REUTERS

Прем'єр-міністр Британії Ріші Сунак під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським оголосить про розширену програму підготовки українських пілотів винищувачів і морських піхотинців, а також про постачання Києву далекобійної зброї.

Як пише The Guardian, ще Великобританія може оголосити про новий пакет санкцій проти Російської Федерації, в тому числі проти тих, хто допомагав Кремлівському диктатору Володимиру Путіну нарощувати свої статки, а також проти компаній, які отримують прибуток від війни.

Що стосується підготовки українських військовослужбовців, то за даними Guardian, вона забезпечить пілотам можливість управляти сучасними винищувачами, які відповідають стандартам НАТО.

Відео дня

Також зазначається. що завдяки програмі підготовки військових, яка вже діє у Великій Британії, за останні шість місяців у бойову готовність було приведено 10 тисяч українських військовослужбовців. У 2023 році планується підготувати ще 20 тисяч українських солдатів.

Візит Зеленського до Великобританії 8 лютого - що повідомлялося

Як писав УНІАН, президент України Володимир Зеленський 8 лютого прибуде до Великої Британії з візитом.

Попередньо відомо, що під час візиту він зустрінеться з прем'єр-міністром країни Ріші Сунаком на Даунінг-стріт, а також відвідає українських військових, які проходять підготовку у Великобританії.

Вас також можуть зацікавити новини: