Укроборонпром відновив для армійців партію БМП / фотоУкроборонпром

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», відновило для армійців партію бойових машин піхоти.

Як повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром», чергова партія відновлених бойових машин піхоти БМП-2 пройшла регламентний ремонт в рамках державного оборонного замовлення.

«Ми не лише відремонтували, а й модернізували ці БМП-2 за рахунок новітніх засобів навігації, оптичних приладів та прицілів, що дало змогу продовжити та покращити ресурсні показники бойових машин. Напередодні Дня захисника України бойові машини передано нашим військовим», - зазначив директор Житомирського бронетанкового заводу Олексій Жуковець.

В процесі ремонту фахівці заводу відновили боєздатність усіх систем та агрегатів бойових машин піхоти, що підтверджено циклом заводських та приймально-здавальних випробувань.

Чим займається «Житомирський бронетанковий завод»

«Житомирський бронетанковий завод» займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової і спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі. Наразі триває модернізація виробничих потужностей підприємства шляхом впровадження новітніх енергозберігаючих технологій виробництва.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram