Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Розвідка США перевірить наявність "агентів Кремля" в європейській політиці - The Telegraph

Американським спецслужбам доручили провести розслідування того, як Росія впливає на політику політичних партій та організацій у Європі.

 joinfo.ua
Розвідка США перевірить наявність "агентів Кремля" в європейській політиці / joinfo.ua

Конгрес США доручив главі Національної розвідки Джеймс Клапперу розслідувати фінансування європейських партій з боку РФ за останні 10 років. Про це пише The Telegraph.

США і ЄС зняли санкції з Ірану

Дослідження викликано зростаючою стурбованістю США у зв'язку зі спробами Кремля зруйнувати єдність Євросоюзу і НАТО, заблокувати встановлення американських систем протиракетної оборони в Європі і домогтися скасування введених після анексії Криму санкцій.

Один з провідних британських політиків раніше заявив виданню про зростаючі побоюваннях з приводу "нової холодної війни": "Москва намагається внести розбрат в Європу щодо ключових питань, а влада ЄС недооцінила глибину і масштаб зусиль Росії в цьому напрямку".

Зокрема, американська розвідка перевірить наявність фінансування і "благодійності" для низки європейських партій від спецслужб РФ. У США припускають, що Кремль може фінансувати спроби внести розбіжності в політику Євросоюзу, наприклад, просуваючи агітацію проти розміщення систем ПРО НАТО і пошуків альтернативи російським джерелам енергії.

Які саме партії перевірять, не повідомляється, але швидше за все, в першу чергу це торкнеться ультраправих організацій.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку