Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Австрія готова впускати не більше 3200 мігрантів щодня

Влада Австрії заявила, що з цієї п'ятниці має намір впускати на територію країни не більше 3200 мігрантів у день і щодня розглядати не більше 80 прохань про надання статусу біженця.

REUTERS
REUTERS

Як пояснила глава МВС країни Йоханна Мікль-Ляйтнер, "Австрія знаходиться серед країн ЄС, що зазнають найбільшого напруження, і вона вже майже досягла межі [своїх можливостей]. Ми хочемо убезпечити власні межі, поки немає спільного рішення", передає Російська служба ВВС.

Австрія очікує зменшення потоку мігрантів після обмежень на Балканському маршруті

Напередодні Відень заявив про намір посилити контроль на КПП вздовж кордону з Італією, Словенією та Угорщиною, щоб стримати приплив нелегальних мігрантів.

У січні влада Австрії прийняла рішення прийняти не більше 37,5 тис. мігрантів протягом цього року. У 2015 році в країну прибули близько 90 тисяч мігрантів.

З початку року австрійська влада отримала близько 11 тисяч прохань про надання статусу біженця, у день надходить близько 250 заяв.

За словами представників влади, близько 90% мігрантів (головним чином, з Близького Сходу) не залишаються в Австрії, а прямують далі на північ - насамперед у Німеччину.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку