
Ізраїльська поліція застрелила трьох палестинців після того, як вони напали на поліцейських, які чергували поруч зі Старим містом в Єрусалимі. В результаті атаки загинула 23-річна жінка-поліцейський, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.
Напад стався ввечері в третю п'ятницю священного для мусульман місяця Рамадан, під час якого десятки тисяч палестинців з Східного Єрусалиму і з Західного берега річки Йордан зібралися для молитви в мечеті Аль-Акса.
Читайте такожУ в'язницях Ізраїля припинили голодування понад 1,5 тисячі палестинців
Як повідомляє ізраїльська поліція, двоє чоловіків відкрили вогонь по групі поліцейських, а третій напав з ножем на 23-річну співробітницю прикордонної поліції старшого сержанта Хадас Малку.
Двом із трьох нападників було по 18-19 років, усі троє приїхали із Західного берега Йордану. Вони були убиті вогнем.
Дівчину в критичному стані доставили в лікарню, де вона померла.
За даними ізраїльської газети Haaretz, під час атаки постраждали щонайменше троє людей, двоє з них палестинці, які отримали вогнепальні поранення.
Під час Рамадану ізраїльська влада пом'якшили обмеження, які діють для палестинців із Західного берега, які направляються в Єрусалим.
Пізніше стало відомо, що відповідальність за атаку на поліцейських взяла на себе "Ісламську державу". Про це йдеться в онлайн-заяві від імені угруповання.
З жовтня 2015 року в результаті ножових атак, а також нападів з використанням автомобілів і вогнепальної зброї загинули 42 ізраїльтянина.
За цей же період було вбито понад 240 палестинців - більшість з них під час здійснення нападів на ізраїльтян або в зіткненнях з ізраїльськими військовими.
Ізраїль та палестинське керівництво покладають провину за насильство один на одного.