Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Президент України нагородив Гендиректора ЮНЕСКО

Коїчіро Мацууру отримав орден Ярослава Мудрого ІІ ступеня

Президент України Віктор ЮЩЕНКО нагородив Генерального директора ЮНЕСКО Коїчіро МАЦУУРУ орденом Ярослава Мудрого ІІ ступеня і особисто вручив йому цю високу нагороду.

Як повідомляє прес-служба Президента, зустріч глави держави з Генеральним директором ЮНЕСКО пройшла сьогодні в Києві. (К.МАЦУУРА прибув в Україну для участі у заходах, приурочених до 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи – УНІАН).

Гендиректора ЮНЕСКО нагороджено за визначний особистий внесок у справу збереження всесвітньої культурної спадщини та розбудову співпраці України і ЮНЕСКО в інтелектуальній сфері.

Генеральний директор ЮНЕСКО, зі свого боку, вручив Президентові України золоту медаль ЮНЕСКО із зображенням емблеми організації. «Ця медаль є свідченням того, що робить Україна у справі збереження і розвитку загальнолюдських цінностей», – сказав глава держави, приймаючи нагороду.

З українського боку в зустрічі також узяли участь міністр закордонних справ Борис ТАРАСЮК, міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор БАЛОГА, віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав КИРИЛЕНКО, перший заступник міністра закордонних справ Володимир ОГРИЗКО.

Сторони обговорили двосторонню співпрацю України з Організацією Об`єднаних Націй з питань освіти, науки i культури (ЮНЕСКО). Ця організація протягом багатьох років активно допомагала Україні вирішувати проблеми, пов’язані з подоланням наслідків аварії на ЧАЕС.

Також сьогодні В.ЮЩЕНКО разом з Катериною ЮЩЕНКО провели неформальну зустріч з учасниками Гуманітарного форуму «Відродження, оновлення та розвиток людини».

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку