Вівторок,
26 липня 2016

Наші спільноти

Розвідка попередила про плани російських військ щодо наступу на Донбасі

Командування російських окупаційних військ активізує заходи з нарощування боєздатності з’єднань і частин 1 та 2 АК Центру територіальних військ Південного військового округу.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться на офіційному сайті Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Одночасно з декларуванням готовності до виконання положень Мінських домовленостей командування російських окупаційних військ активізує заходи з нарощування боєздатності з’єднань і частин 1 та 2 АК Центру територіальних військ Південного ВО», - йдеться у повідомленні.

У розвідці наголошують, що спрямованість заходів бойової підготовки, під час яких відпрацьовуються питання наступу (контрнаступу), свідчить, що противник не відмовився від планів з розширення контрольованих територій і використовує «перемир’я» для підготовки до відновлення збройного протистояння.

В АП заговорили про ескалацію ситуації у зоні АТО: бойовики застосовують важке озброєння, триває "снайперська війна"

«Зокрема в районі Тореза здійснюється підготовка до масштабного навчання наступальної тематики підрозділів 1 АК. На полігоні зосереджено 40 танків, 70 бойових броньованих машин та шість 122-мм РСЗВ «Град», - йдеться у повідомленні.

Безпосередній контроль за підготовкою заходу, за інформацією української розвідки, здійснює комісія Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ.

Читайте також

Війна

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку