Крим готовий до візиту патріарха

19:00, 30 липня 2009
Крым
0 0

«Це буде зустріч батька зі своїми улюбленими дітьми. Святійший Патріарх молитиметься разом зі всіма нами за всіх нас», - заявив митрополит Сімферопольський і Кримський

Державна автомобільна інспекція просить водіїв по можливості відмовитися від поїздок до центру Сімферополя у п`ятницю, 31 липня, під час візиту в місто Патріарха Московського і всієї Русі КИРИЛА.

Про це кореспондентові УНІАН в телефонній розмові повідомив представник прес-служби кримської ДАІ.

«Державтоінспекція просить водіїв по можливості утриматися 31 липня від поїздок через центр Сімферополя», - сказав він.

Як очікується, предстоятель Російської православної церкви прибуде до Криму у п`ятницю у другій половині дня. У Сімферополі Патріарх КИРИЛ відвідає Свято-Троїцький жіночий монастир, де поклониться мощам святителя Луки. Потім освятить накупольні хрести для відновлюваного кафедрального Олександро-Невського собору.

У міліції Криму не змогли уточнити, скільки правоохоронців буде задіяно у забезпеченні громадського порядку під час візиту глави РПЦ до Сімферополя, завіривши, що їх буде достатня кількість.

2 серпня Патріарх КИРИЛ проведе божественну літургію в Херсонесі (Севастополь).

Митрополит Сімферопольський і Кримський ЛАЗАР сьогодні підкреслив, що візит глави РПЦ не несе політичного підтексту. «Це буде зустріч батька зі своїми улюбленими дітьми. Святійший Патріарх молитиметься разом зі всіма нами за всіх нас», - цитує ЛАЗАРЯ прес-служба кримської єпархії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter