Американець влаштував шість побачень в одному барі, але щось пішло не так

19:37, 08 серпня 2017
Курйози
6763

Хлопець призначив шести різним дівчатам побачення в одному барі, однак перша дівчина вирішила затриматися і все пішло не так.

Дівчата за підсумками вечора подружилися / фото twitter.com/LisettePylant

Мешканка Вашингтона Лізетт Пайлант поділилася в Twitter історією про невдале побачення наосліп. На неї звернуло увагу видання Mashable.

Пайлант транслювала події в соцмережу прямо з побачення. За її словами, вона прийшла на зустріч з хлопцем, якого порадили друзі.

Знайомий бармен написав їй перед побаченням, що її партнер на вечір не дуже хороший, але Пайлант все одно вирішила піти.

Читайте також"Не оцінив старання": у США хлопець відмовив дівчині після поганої презентації в Power Point

Після закінчення зустрічі Пайлант вирішила залишитися в барі, оскільки там працювали її знайомі. Через 45 хвилин в барі з'явилася ще одна дівчина, яка, як виявилося, теж прийшла зустрітися з тим же хлопцем.

Пайлант підгадала момент і пояснила іншій, в яку ситуацію потрапили. Дві дівчини продовжили відпочивати разом, як через пів години прийшла третя дівчина на побачення з тим же хлопцем. Незабаром, вона теж приєдналася до двох подруг, і вони втрьох перемістилися в інший бар, залишивши цьому хлопцеві неоплачений рахунок.

Схожим чином у закладі з'явилися ще три дівчини, Пайлет писав знайомий бармен. Через кілька годин вони вже відпочивали разом без хлопця, що їх запросив.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter