Кожен день - це помилка: скільки потрібно присідати, щоб накачати попу

Про красиву і підтягнуту попу мріє кожна дівчина. Багатьом може здаватися, що до привабливих і округлих форм можна дійти тільки наполегливою працею, однак, насправді, буде достатньо присідань.

УНІАН розповідає, як накачати попу в домашніх умовах.

Як швидко накачати попу - головна порада

Як ми вже сказали вище, якщо ви не знаєте, як накачати попу, то почніть з елементарних присідань. Вони можуть бути в різних варіаціях. Наприклад, із широкою постановкою ніг або вузькою. Залежно від стійки, у вас будуть задіяні різні групи м'язів сідниць і стегон.

Відео дня

Як правильно присідати? Щоб "увімкнути" якомога більше груп м'язів, поставте ноги на ширині плечей, спину потрібно випрямити. Під час присідань тягніть груди вгору, не опускайте голову. Намагайтеся тримати вагу на п'ятах.

Присідайте якомога нижче для кращого результату. Не забувайте і про дихання. Коли сідаєте, робіть вдих, піднімаєтеся - видих. При цьому тримайте прес, щоб він не розслаблявся.

Що буде, якщо присідати щодня - важливий нюанс

Ви можете присідати щодня, то навряд чи вам вдасться, як мінімум, перший час робити це якісно. Тому краще давати собі час для відпочинку та відновлення. Робіть присідання тричі на тиждень по 4 підходи, у кожному з яких по 15-20 разів робіть вправу. Потім має бути хвилина-дві відпочинку.

Важливо: поступово додавайте вагу, щоб ваша попа росла швидше. Для цього ви можете взяти бутль із водою, штангу, гантелі або інші обважнювачі.

Відповідаючи на запитання, за скільки можна накачати попу, фітнес-тренери кажуть, що, роблячи цю вправу хоча б тричі на тиждень, уже за місяць ви помітите гарний результат.

Вас також можуть зацікавити новини: