Експерти радять не купувати три моделі вживаних авто / колаж УНІАН, фото Рixabay

Двоє автомобільних експертів із Австралії Адам Морріс і Джим Халл закликали автомобілістів не купувати три популярні вживані хетчбеки. Вони стверджують, що такі авто можуть коштувати дорожче, ніж розраховують власники, пише Express.

Opel Astra

В одному зі своїх останніх відео експерти розповідають про вживані автомобілі, яких слід уникати, починаючи з Vauxhall Astra – продається в Україні як Opel Astra. Хоча останні версії Astra були широко розхвалені, але експерти зазначили, що четверте і п'яте покоління далекі від ідеалу.

Морріс радить: "Не підходьте до Astra… особливо до будь-якої моделі 1998-2009 років випуску. Вони настільки погані, що ми знаємо оптовиків, які не приймають їх як trade-in", – підкреслює експерт.

Відео дня

Халл додав, що особливо потрібно уникати старих моделей, тому що до них стає все важче знайти запчастини і "лагодити їх – суцільний кошмар". Окрім застарілого зовнішнього вигляду, деякі власники Astra стикалися з несправностями в електроніці, наприклад, з помилковими показаннями приладової панелі та проблемами зі зчепленням.

Ford EcoSport

Також австралійці рекомендують водіям триматися подалі від Ford EcoSport або будь-якої моделі, побудованої між 2011 і 2018 роками з двигуном EcoBoost, через їхню погану репутацію щодо надійності. Експерти підкреслюють, що в жодному разі не потрібно вибирати Ford з вказаним двигуном або коробкою передач PowerShift.

Chrysler 300C

Автомобілістам, які бажають придбати вживаний автомобіль з елементами розкоші, Морріс порадив не зупиняти свій вибір на Chrysler 300C. Він вказав на низьку якість збірки: "Якість збірки в них – це просто абсолютний жарт. Не тільки механічно, але й внутрішнє оздоблення, зовнішнє оздоблення. Так, не купуйте 300C".

Корисні новини для автолюбителів

Механік назвав 4 вживаних авто, які не варто купувати за жодних обставин. Для звичайної людини, яка не володіє глибокими знаннями в галузі автомобілів, купівля вживаної машини може бути пов'язана зі стресом і складнощами в розумінні того, що є вигідною пропозицією, а що - шахрайством.

Провідний експерт назвав п'ятірку найбільш економних вживаних автомобілів, що допоможуть скоротити експлуатаційні витрати. До списку увійшли доступні моделі Toyota, Citroen, Peugeot та Fiat, оскільки вартість пального продовжує залишатися проблемою для автомобілістів.

Вас також можуть зацікавити новини: