Скільки дітей хочуть найрозумніші жінки / колаж УНІАН, фото Getty Images, ua.depositphotos.com

Ми живемо у світі, де нам постійно намагаються нав'язати ідею, що кожен повинен хотіти дітей і зрештою їх мати. Однак батьківство - це ані доля, ані предмет для суперечок. Немає єдино правильного вибору.

Рішення про народження дітей - суто особиста справа, особливо для жінок. А раз вона особиста, значить, нікого, крім неї самої, це не стосується, пише Your Tango. Якщо жінка хоче сімох дітей або не хоче жодного - це виключно її справа.

При цьому дослідження еволюційного психолога Сатоші Канадзави показали, що зі збільшенням IQ жінки її бажання заводити дітей зменшується. У своїй книзі "Парадокс інтелекту" Канадзава стверджує, що з кожними додатковими 15 пунктами IQ бажання жінки мати дітей знижується на 25%.

Відео дня

Крім того, його дослідження говорять, що інтелект може передаватися хлопчикам від їхніх матерів завдяки Х-хромосомі. Загальний інтелект має високий рівень успадкованості, і вважається, що гени, які впливають на інтелект, розташовані на Х-хромосомах. Це означає, що хлопчики успадковують інтелект виключно від матерів, а дівчатка - від обох батьків.

Деякі дослідження показують, що первістки часто виявляються розумнішими за своїх молодших братів і сестер. Однак це пояснюється не генами, а тим, що батьки пред'являють до старшої дитини вищі вимоги, ніж до молодших. Зрештою, на інтелект дитини впливає безліч чинників, і бажання (чи небажання) матері мати дітей не має до цього майже жодного стосунку.

Тому жінки не повинні відчувати провину за своє рішення - народжувати чи ні.

Інші новини зі сфери досліджень і психології

Раніше УНІАН повідомляв про 3 ознаки "синдрому золотої дитини". Психолог Марк Треверс заявляє, що золота дитина теж страждає, оскільки не має права голосу, у багатьох випадках відчуває тиск, щоб відповідати надзвичайно високим очікуванням, покладеним на неї.

Крім того, вчені встановили, що за день жінки говорять на 3000 слів більше, ніж чоловіки. Нове дослідження проаналізувало 630 тис. записів із 22 різних досліджень у чотирьох країнах. Вибірка включала 2197 учасників віком від 10 до 94 років.

Вас також можуть зацікавити новини: