Влада Індонезії попросила у Росії допомоги в боротьбі з пожежами

10:41, 08 жовтня 2015
Екологія
104 0

Влада Індонезії звернулася по міжнародну допомогу в боротьбі з лісовими пожежами, через які значна частина території країни виявилася оповита густим смогом.

foto.chita.ru

Як йдеться в заяві президента країни Joko Видодо, Джакарта звернулася за допомогою до Сінгапуру, Росії, Малайзії та Японії.

За словами президента, Індонезія розраховує отримати в Росії та Сінгапуру великі пожежні літаки, які здатні взяти на борт 12-15 тонн води, а зараз для гасіння використовуються лайнери, що перевозять лише по 2-3 тонни, повідомляє Російська служба ВВС.

Читайте такожРятувальники локалізували чотири із шести осередків пожежі у чорнобильській зоні

Пожежі в Індонезії виникають щороку через підсічно-вогневої вирубки дерев, поширені на островах Суматра і Борнео. Однак у цьому році масштаб пожеж збільшився через нетипово суху погоду.

Смог від лісових пожеж поширюється не тільки на Індонезію, але також на частину території Малайзії, Сінгапуру і Таїланду. У багатьох містах закриваються школи, жителям рекомендовано обмежити фізичну активність.

Незаконна практика підсічно-вогневої вирубки досі використовується в Індонезії при організації плантацій для виробництва паперу та пальмової олії і викликає невдоволення сусідніх країн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter