Тернопільська міськрада ухвалила програму захисту населення від надзвичайних ситуацій

17:38, 24 листопада 2015
Природні ресурси
172 0

Метою програми є запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій, проведення аварйно-рятувальних робіт, вдосконалення системи забезпечення техногенної та природної безпеки.

Иллюстративная фотография / Фото УНИАН

Тернопільська міська рада прийняла програму захисту населення і території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки.

Як передає кореспондент УНІАН, за дане рішення сьогодні проголосували 36 із 42 присутніх депутатів 3 - не голосувало, 3 - утрималося.

Метою програми є запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій, проведення аварйно-рятувальних робіт, вдосконалення системи забезпечення техногенної та природної безпеки, зміцнення технічної та ресурсної бази.

Кошторис програми становить 4,32 млн грн, з них 1,59 млн млн грн заплановано використати у 2016 році.

Читайте такожУ Київській області досі продовжує тліти торф

Програма повністю фінансується з міського бюджету.

Загалом кошти будуть скеровані на розвиток системи оповіщення, модернізацію пункту управління керівника міської ланки Тернопільської територіальної підсистеми служби цивільного захисту, утилізацію виявлених небезпечних хімічних речовин, закупівлю засобів радіаційного та хімічного захисту для непрацюючого населення Тернополя.

Зокрема, для придбання 1,437 тис. протигазів та 43 дитячих камер закладено 1,8 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter