этот материал доступен на русском

Арабська компанія завершила операцію з купівлі агрохолдингу "Мрія"

15:22, 05 листопада 2018
Агро
284 0
Ілюстрація REUTERS

Арабська сільськогосподарська і тваринницька інвестиційна компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (Salic) завершила операцію з купівлі агрохолдингу "Мрія", включаючи всі об'єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку.

Читайте такожКабмін збільшив дотації найбільшим агрохолдингам в 2018 році на 500 млн грн - до 1,7 млрд грн

"Mriya Farming PLC (Великобританія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) завершили операцію купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія», включаючи всі об'єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що операція була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України (АМКУ). При цьому сума і умови угоди не розголошуються.

Відзначається, що після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією Salic – Continental Farmers Group (CFG). Обидві компанії завершать сезон як окремі бізнеси і в поточній конфігурації.

"Наступні кілька місяців «Мрія» і CFG сфокусуються на підготовку до інтеграції активів і розробці стратегії об'єднаного бізнесу під керівництвом Саймона Чернявського в якості генерального директора і Марка Леарда в якості голови правління. Компанії планують представити спільну бізнес стратегію навесні 2019 року", - відзначили в прес-службі.

Також повідомляється, що під час підписання угоди 12 вересня 2018 року новий власник «Мрії» заявив про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2016 року агрохолдинг "Мрія", який допустив у серпні 2014 року технічний дефолт і перейшов під контроль кредиторів, в результаті переговорів про реструктуризацію знизив максимально посильне боргове навантаження до 330 млн дол.

У травні 2017 року "Мрія агрохолдинг" та Міжнародна фінансова корпорація (IFC) погодили умови реструктуризації заборгованості компанії перед IFC.

У серпні 2018 року агрохолдинг успішно завершив реструктуризацію боргу, знизивши боргове навантаження з 1,1 млрд дол. до 309,5 млн дол.

12 вересня 2018 року арабська сільськогосподарська і тваринницька інвестиційна компанія The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (Salic) уклала договір купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія».

26 жовтня арабська сільськогосподарська компанія Salic отримала дозвіл на купівлю ряду компаній, що входять до агрохолдингу "Мрія".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter