Іпотечні кредити за програмою «Доступна іпотека 7%» для багатодітних родин Харкова оформлятимуть за ставкою 0% річних / фото city.kharkov.ua

Сьогодні, 16 липня, в мерії Харкова підписали Меморандум про співробітництво між міською радою та Фондом розвитку підприємництва.

Про це повідомляється на офіційному сайті Харківської міськради.

Як зазначив секретар міськради Ігор Терехов, зараз близько 800 багатодітних родин Харкова потребують забезпечення житлом. Розв'язати цю проблему, за його словами, вдасться шляхом реалізації Міської цільової програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для багатодітних сімей, яка нещодавно була затверджена на сесії міськради.

"Підписанням меморандуму ми робимо крок уперед назустріч харків'янам, яким вкрай необхідна підтримка держави та міста. Ми сподіваємося на те, що наша взаємодія дозволить наблизити мрію багатьох харківських багатодітних сімей на гідні умови проживання. Для міста вкрай важливо, щоб багатодітні родини відчували себе комфортно, а молоді харків'яни, бачачи забезпеченість цих сімей житлом, також хотіли ставати багатодітними. Саме тоді населення зростатиме, а Харків - активно розвиватиметься", - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, завдяки цій співпраці іпотечні кредити, що надаються банками за державною програмою "Доступна іпотека 7%", для багатодітних родин Харкова оформлятимуться за ставкою 0% річних. Таким чином, фінансове навантаження на ці родини буде зменшено, і харків’яни зможуть отримати власне житло без додаткових витрат на сплату відсоткової ставки. Строк кредитування становитиме до 20 років, а перший внесок - від 15% річних. 

Як зазначив виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон, серед громад України Харків є лідером в реалізації житлових програм і першим містом, яке компенсуватиме залишок відсоткової ставки за кредитами для багатодітних сімей за рахунок міського бюджету.

Вас також можуть зацікавити новини: