Оборот роздрібної торгівлі в жовтні 2020 року у порівнянні з жовтнем 2019 року зріс на 15,2% / УНІАН Володимир Гонтар

Обіг роздрібної торгівлі в Україні в січні-жовтні 2020 року зріс на 7,6% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року (у порівнянних цінах).

Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

Читайте такожЗ початку року імпорт в Україні падав вдвічі швидше, ніж експорт

Згідно з повідомленням, найбільше обіг роздрібної торгівлі зріс у таких областях: у Київській - на 17,2%; Запорізькій - на 14,9% і в Чернігівській - на 13,5%.

Скоротився оборот тільки в Закарпатській області (на 5,4%) і Чернівецькій (на 0,2%).

За інформацією Держстату, обіг роздрібної торгівлі в жовтні 2020 року у порівнянні з жовтнем 2019 року зріс на 15,2%.

У порівнянні з вереснем цього року оборот зріс на 4,3%

Як змінювався оборот роздрібної торгівлі

Карантин вихідного дня: що відомо

  • 11 листопада Кабмін прийняв рішення про введення в країні з 14 по 30 листопада карантину вихідного дня. Він діятиме з 00:00 суботи до 00: 00 понеділка.
  • Зокрема, у вихідні дні з обмеженнями, передбаченими в будні дні, додатково заборонена робота кав'ярень і ресторанів (за винятком послуги "з собою"), робота ТРЦ, інших розважальних закладів, фітнес-центрів тощо. Дозволено працювати продуктовим магазинам, аптекам, ветаптекам, поштовим відділенням, медустановам, АЗС. Це викликало невдоволення серед власників і працівників "забороненого" на вихідні бізнесу.
  • Мери окремих міст, зокрема Львова, Житомира, Тернополя, Черкас, Дніпра, Одеси, Івано-Франківська, заявили, що в їхніх містах не виконуватимуть рішення Кабміну про введення карантину вихідного дня.
  • 17 листопада Верховна Рада не підтримала проект постанови про рекомендації уряду пом'якшити карантинні обмеження, введені у вихідні дні.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram