этот материал доступен на русском

Twitter примусово переведе користувачів на новий дизайн сайту

12:41, 16 липня 2019
Зв'язок
316 0
Twitter почав тестувати редизайн ще у вересні 2018 року / фото Twitter

Читайте такожGoogle тестує нову соцмережу для людей зі спільними інтересами

Оновлення поширюється поетапно у всіх регіонах світу, і в найближчі кілька днів всі будуть добровільно-примусово переведені на новий інтерфейс без можливості повернутися до старого дизайну, повідомляє видання Mashable.

Twitter почав тестувати редизайн ще у вересні 2018 року, а в січні 2019 року зробив новий інтерфейс доступним для обмеженої кількості користувачів. При цьому зберігалася можливість перемикатися між новою і старою версією сайту, нагадує itc.ua.

У Twitter відзначають, що з новим дизайном сайт виглядає і відчувається практично так само, як мобільний додаток, що має принести тільки позитивний досвід. Крім того, розробники внесли кілька візуальних і функціональних змін в інтерфейс, щоб вони могли проводити час у соцмережі продуктивніше.

Мабуть, найбільшою візуальною зміною став рядок пошуку в лівій частині екрану, де тепер розташовуються закладки, профіль користувача і нова вкладка «Цікаве» з рекомендаціями та персоналізованими трендами. Розділ з особистими повідомленнями також отримав окрему вкладку.

Ще одне велике нововведення — кнопка перемикання між хронологічною та алгоритмічною стрічками.

Крім того, розробники додали можливість швидко перемикатися між декількома обліковими записами без необхідності виходу. Особливо корисною дана можливість буде для SMM-менеджерів, які постійно працюють з декількома обліковими записами одночасно.

Нарешті, з'явилося більше можливостей персоналізації інтерфейсу — нові теми, шрифти та два варіанти нічного режиму.

фото Twitter

Новому дизайну, а точніше примусовому переведенню на нову версію сайту, зраділи не всі. У відповідях до твітів про запуск нового дизайну обурені таким рішенням користувачі соцмережі не соромляться висловлювати своє невдоволення з цього приводу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter