Ілюстрація REUTERS

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план Державного підприємства обслуговування повітряного руху України («Украерорух») на 2020 рік з чистим прибутком 148 млн грн.

Читайте такожКабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду з "дірою" в 173 мільярди гривень

Як повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в своєму Телеграм-каналі, відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні.

«Плановий показник кількості польотів на 2020-й рік на 11% перевищує плановий показник 2019-го року. Крім того, підприємство планує отримати чистого прибутку на суму 148 млн грн. У державний бюджет та цільові фонди передбачається сплатити понад 1,2 млрд грн», - написав він.

Гончарук зазначив, що для модернізації та оновлення аеронавігаційної системи України передбачається залучити довгострокові кредитні кошти в розмірі 347,7 млн грн, що буде здійснюватися в рамках укладених кредитних договорів між «Украерорухом» і ЄБРР або ЄІБ.

Також, для підтримання високого рівня безпеки польотів цього року підприємство планує залучити капітальних інвестицій на суму 919,2 млн. грн.

Гончарук підкреслив, що фінансовий документ дозволить «Украероруху» продовжити розвиток української аеронавігаційної системи, здійснювати господарську діяльність згідно з плановими фінансово-економічними показниками.

Як повідомляв УНІАН, фінплан «Украероруху» на 2019 рік передбачав чистий прибуток у розмірі 130 млн грн.

Довідка УНІАН. «Украерорух», створений у 1992 р., є основою національної аеронавігаційної системи та Об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України (ОЦВС). Серед основних завдань підприємства – обслуговування повітряного руху, організація і менеджмент повітряного простору та організація потоків повітряного руху; організація радіотехнічного та електротехнічного забезпечення обслуговування повітряного руху та виконання польотів; забезпечення діяльності та розвитку підрозділів ОГВС; організація аварійного оповіщення та участь у проведенні пошуково-рятувальних робіт; надання аеронавігаційної інформації користувачам повітряного простору.