фото Ukravtodor.Gov.Ua

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") ініціювало розірвання контракту з китайською компанією Sinohydro Corporation Limited, що займається реконструкцією об'їзної дороги Житомира, у зв'язку з незадовільними темпами і якістю її роботи.

Читайте такожУкраїнцям пояснили, чому гроші з коронавірусного фонду були витрачені на дороги

Про це повідомила прес-служба Держагентства на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"З листопада 2017 року на дорозі М-06 працює китайська компанія Sinohydro Corporation Limited. За контрактом компанія зобов'язалася реконструювати 22 кілометри дороги до червня 2020 року. За порушення умов контракту, низькі темпи та якість робіт "Укравтодор" ініціював розірвання контракту", - сказано в повідомленні.

фото Ukravtodor.Gov.Ua

Коментар голови "Укравтодору"

Голова "Укравтодору" Олександр Кубраков повідомив, що агентство намагалося піти назустріч підряднику, але ситуація не була виправлена.

"Прикро, що співпраця з Sinohydro дійшла до точки неповернення. Зі свого боку ми намагалися робити все, щоб дати шанс компанії реабілітуватися і виправити ситуацію. Однак через подібне ставлення втрачає держава і громадяни. Ми не можемо дозволити собі зволікати або чекати зустрічні кроки - дорога потрібна Україні вже зараз", - цитує прес-служба слова Кубракова.

Прес-служба нагадала, що відповідно до останньої програми робіт (від 25 травня 2020 року), станом на початок жовтня відсоток виконання будівельних робіт підрядником мав становити близько 80%, а фактичне виконання зараз становить 49,17%. З них велика частина містить серйозні зауваження щодо якості.

Реконструкція об'їзної дороги проводиться в рамках проекту "Укравтодору", Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) - "Пан'європейські коридори" / європейські дороги України II".

Що цьому передувало

  • Державне агентство автомобільних доріг України у 2020 році планує будівництво та реконструкцію 9 об'їзних шляхів загальною протяжністю 101,5 кілометра.
фото Ukravtodor.Gov.Ua
фото Ukravtodor.Gov.Ua
фото Ukravtodor.Gov.Ua
фото Ukravtodor.Gov.Ua
фото Ukravtodor.Gov.Ua

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram