Україна отримала 2,5 тисячі додаткових дозволів / фото УНІАН Володимир Гонтар

Республіка Польща виділила Україні 2,5 тис. додаткових дозволів на вантажні автоперевезення в поточному році, серед яких 1,5 тис.універсальних і 1 тис. транзитних.

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури з посиланням на главу відомства Владислава Криклія.

Читайте такожУкраїна і Польща домовилися про додаткові дозволи на вантажні автоперевезення

"Перші 2500 додаткових польських дозволів з 5000 вже надійшли в "Укртрансбезпеку". Як ми й обіцяли після переговорів з польськими колегами. Найближчим часом їх бронювання розпочнеться на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua. "Укртрансбезпека" введе дозволи в електронну систему, коли всі бланки будуть доставлені на пункти видачі дозволів", - цитує прес-служба слова міністра.

Криклій додав, що оформлення дозволів розпочнеться одночасно в наступних пунктах видачі дозволів: Ковель, Львів, Бориспіль, Коростень, Хмельницький, Вінниця, Ужгород.

Наступні 2,5 тис. додаткових польських дозволів будуть передані польською стороною до 15 грудня цього року.

Зазначається, що термін дії квоти додаткових дозволів - 31 січня 2021 року.

Хронологія подій

20 листопада 2020 року Криклій повідомив про те, що Польща виділить українським автоперевізникам 5 тисяч додаткових дозволів на вантажні перевезення терміном дії до кінця січня 2021 року.

Раніше бізнес закликав Кабінет Міністрів України активізувати діалог з урядом Польщі про збільшення кількості дозволів для українських перевізників на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень у 2021 році як мінімум на 40 тисяч – до 200 тис.дозволів у 2021 році зі 160 тис. у 2020 році.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, квота польських дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень повинна бути не менше 200 тис.дозволів на рік.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram