Лещенко був присутній сьогодні на з'їзді партії "Слуга народу" / фото УНІАН

Народний депутат України Сергій Лещенко повідомив, що не потрапив в список партії "Слуга народу", так як туди не брали діючих нардепів.

Про це він заявив у коментарі телеканалу "НАШ".

Варто відзначити, що Лещенко був присутній сьогодні на з'їзді партії "Слуга народу", що відбувся на території Національного ботанічного саду ім. Гришка.

"Слуга народу" не бере в список депутатів, які є в нинішньому Парламенті або були в минулому. І я не йду за списком "Слуги народу" в Парламент. Але я був причетний до старту цього великого політичного проекту, починаючи з січня, коли Володимир Зеленський заявив про участь у виборах президента. Звісно, для мене було важливо бути присутнім, коли цей корабель відчалює на парламентські вибори. Мені було цікаво подивитися, хто йде", - підкреслив Лещенко.

Читайте такожОприлюднено сотні кандидатів за списком партії "Слуга народу"

При цьому він уточнив, що в список партії потрапила його помічниця Марина Бардіна.

"Людина, з якою я працював в останні роки, вона була моїм консультантом. Вона також іде за списком "Слуги народу" – Марина Бардіна. Вона людина, яка займається питаннями активної участі жінок у політиці... Вона була названа в першій сотні. Вона цього добилася сама. Я не міг своїх людей включати в список", - розповів нардеп.

Лещенко додав, що в даний час роздумує над участю у позачергових парламентських виборах 21 липня в якості самовисуванця по виборчому округу в Києві, в якому він прописаний. Остаточне рішення нардеп прийме через кілька днів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram