Кернес і Кучер виходять у другий тур на виборах мера Харкова / фото УНІАН

Мер Харкова Геннадій Кернес і губернатор Олексій Кучер, кандидат у мери Харкова від Партії «Слуга народу», виходять у другий тур виборів міського голови. За них готові проголосувати дві третини харків'ян.

Про це свідчать дані соціологічного опитування компанії Content Dynamics.

Якби вибори проходили найближчої неділі, Кернеса підтримали б 46,7%, а Кучера – 20,7% харків'ян, які збираються голосувати і визначилися з вибором.

Кандидат від проросійської партії «Опозиційна платформа - за життя» Олександр Фельдман може заручитися підтримкою 10% виборців. За Ігоря Черняка (Блок Світличної «Разом») і Олега Абрамичева (Європейська солідарність) готові проголосувати по 3,5% харків'ян.

Рівень підтримки решти кандидатів у мери - менше 2%.

false

Щоб перемогти в першому турі, кандидат повинен набрати 50% + 1 голос. Якщо ніхто з претендентів на посаду міського голови не демонструє такий результат, у другий тур виходять два кандидати, які отримали найбільшу кількість голосів.

Опитування проводилося незалежною маркетинговою компанією Content Dynamics з 19 по 20 жовтня методом особистого інтерв'ю. Було опитано 1200 респондентів старше 18 років, які постійно проживають у Харкові. Метод опитування - особисті інтерв'ю ("F2F") з використанням електронних носіїв (планшет). Статистична похибка вибірки не перевищує 2,8% в 95% довірчому інтервалі.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram