Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Україна готова до старту проектів Європейського інвестиційного банку - Гройсман

ЄІБ 11 листопада підписав угоду з Мінінфраструктури про виділення 200 млн євро кредиту, які підуть на оновлення і модернізацію міського пасажирського транспорту в 20 містах країни.

Фото УНІАН
Гройсман: співпраця з ЄІБ дозволяє реалізувати конкретні проекти / Фото УНІАН

Україна готова до старту проектів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) щодо модернізації залізниць, будівництва гідроакумулюючої електростанції, підвищення енергоефективності навчальних закладів і планує найближчим часом завершити всі необхідні для цього процедури.

"Укрзалізниця" отримає 300 мільйонів євро кредиту ЄБРР та ЄІБ

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час зустрічі з віце-президентом ЄІБ Вазілом Гудаком.

«Ми підтримуємо проект модернізації української залізниці, це для нас дуже важливий інфраструктурний проект. Підтримка проекту будівництва гідроакумулюючої електростанції - це також проект, який робить нашу країну незалежною, тому цим проектам ми також приділяємо достатньо уваги. Окремо хотів би наголосити, що ми готові підписати проекти з вищої освіти, підвищення енергоефективності. Я думаю, що ми зараз доопрацюємо деталі і будемо готові його підписати», - сказав він.

Також Гройсман зазначив, що співпраця з ЄІБ дозволяє реалізувати конкретні проекти за підтримки ЄС, які демонструють реальний позитивний ефект євроінтеграції.

Як повідомляв УНІАН, один з основних кредиторів муніципальних проектів приватного сектору економіки України - Європейський інвестиційний банк 11 листопада підписав угоду з Міністерством інфраструктури України про виділення 200 млн євро кредиту, які підуть на оновлення і модернізацію міського пасажирського транспорту в 20 містах країни.

Загальний портфель проектів ЄІБ в Україні на даний момент становить більш як 4 млрд євро.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку