Питання: ⠀ Які існують методи профілактики пневмонії? ⠀ Відповідь: ⠀ найголовніший метод профілактики пневмонії – це надання адекватної допомоги при гострих респіраторних вірусних інфекціях, тому що це найчастіший шлях до пневмонії. Тобто, ми постійно про це говоримо, але захворіла дитина, не треба постільного режиму, тому що, коли він рухається, то немає застою крові, треба багато пити, треба не змушувати їсти, і головне, відповідь на питання: «Чим дихати?». ⠀ Знову-таки величезну кількість ліків, які ви використовуєте, самі, без лікарів, мають підсушуючою дією на слиз, і ви про це часто не знаєте, а ці ліки активно використовуються і викликають дуже часто запалення легенів. Тому будьте обережні. Профілактика запалення легенів не передбачає ковтання таблеток. Профілактика запалення легенів, як правило, передбачає нормальний спосіб життя, свіже повітря і рясне пиття. І цього достатньо. Але тільки в цьому не зацікавлені величезна кількість аптекарів. Ось у чому вся проблема. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #профілактика #пневмонія #воспалениелегких

Допис, поширений Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський відповів на запитання батьків про те, які існують способи профілактики пневмонії.

Відео дня

Про це Комаровський написав на своїй сторінці в Instagram. За його словами, важливий фактор профілактики пневмонії – це надання адекватної допомоги при гострих респіраторних вірусних інфекціях, бо саме вони стають причиною розвитку запалення легенів найчастіше.

Читайте такожЛікар Комаровський зруйнував міф про популярний препарат для дітей (відео)

"Тобто ми постійно про це говоримо, але захворіла дитина, не треба постільного режиму, тому що коли вона рухається, то немає застою крові, треба багато пити, треба не змушувати їсти, і головне - відповідь на питання: "Чим дихати?", – додав дитячий лікар.

Комаровський пояснив, що також важливо відмовитися від всіляких ліків, які не можуть стати профілактикою для запалення легенів, а найчастіше тільки погіршують ситуацію.

"Знову-таки величезна кількість ліків, які ви використовуєте, самі, без лікарів, чинять підсушувальну дію на слиз, і ви про це часто не знаєте, а ці ліки активно використовуються і викликають дуже часто запалення легенів. Тому будьте обережні. Профілактика запалення легенів не передбачає ковтання таблеток. Профілактика запалення легенів, як правило, передбачає нормальний спосіб життя, свіже повітря і достатнє пиття. І цього досить", - підсумував лікар.

Раніше лікар Комаровський пояснив, чи потрібно змушувати дитину пити воду.