Ілюстрація / REUTERS

Найближчим часом в українських аеропортах та на залізничних станціях з'являться пам'ятки щодо заходів профілактики для громадян, які відвідують країни, де зареєстровано випадки коронавірусу.

Читайте такожСпецприміщення та засоби захисту: Криклій розповів про готовність вокзалів до загроз коронавірусу

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусу.

Відео дня

«Ми вчора домовилися із Міністерством інфраструктури - найближчим часом в наших аеропортах, а також на залізничних станціях з'являться пам'ятки для українців, які відвідують країни, в яких зареєстровано випадки коронавірусної інфекції, які заходи профілактики потрібно вживати, щоб унеможливити інфікування зазначеним збудником інфекційних хвороб», - розповів він.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці грудня 2019 року влада Китаю повідомила про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань. Збудником захворювання став новий тип коронавірусу. Вірус передається від людини до людини, інкубаційний період становить близько двох тижнів.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня 2020 року оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення в зв'язку з поширенням коронавірусу з Китаю.

За даними МОЗ, у світі станом на 27 лютого зареєстровано 82 тис. 164 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 тис. 801 – летальні, одужали 32 тис. 897 осіб.

Найбільше хворих - у Китаї, де кількість підтверджених випадків становить на сьогодні 78 тис. 630, померли 2 тис. 747 осіб.

На території Європи зареєстровано 478 випадків захворювання COVID-19 в 17 країнах.

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.