На Львівщині припинено діяльність мережі аптек, які незаконно продавали трамадол

12:05, 13 червня 2008
Країна
18 0

Наркоділків затримано

У Львівській області оперативники припинили злочинну діяльність власників мережі аптек, які незаконно збували сильнодіючі та отруйні лікарські засоби.

Як повідомили УНІАН у Департаменті зв`язків з громадськістю МВС України, з’ясувалося, що упродовж 5 років з цього приводу вже тричі порушувались кримінальні справи, але злочинцям вдавалося уникати покарання.

Ще в 2007 році до Державної служби лікарських засобів було направлено подання на позбавлення ліцензії на право торгівлі лікарськими засобами власників мережі аптек, однак звідти надійшла відповідь, що порушення кримінальної справи та і навіть вирок суду за незаконну торгівлю трамадолом не є підставою для анулювання ліцензії. Тож дана мережа аптек продовжувала функціонувати.

Незважаючи на законодавчі проблеми, незаконну торгівлю трамадолом у Львові вдалося припинити. 5 червня цього року у ході проведення спеціальної операції працівники Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України затримали п’ятеро осіб - власників та працівників зазначеної вище мережі аптек. Під час проведення оперативних закупівель та 7 санкціонованих обшуків у зловмисників вилучено понад 10 тисяч доз сильнодіючих та отруйних лікарських препаратів, 51 тис. грн., 9 тис. доларів США, 2 тис. євро, отриманих від продажу трамадолу, накладено арешт на 11 квартир та 3 автомобілі. Навіть вилучені мобільні телефони у золотій оправі.

Наразі продовжуються заходи щодо документування злочинної діяльності цих наркоділків. Так, 11 червня при санкціонованому обшуку ще однієї квартири оперативники вилучили 54 тис. доз підконтрольних лікарських препаратів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter