Штаб Ахметова видав понад 2 тисяч наборів медикаментів дітям Донбасу

17:08, 27 грудня 2016
Країна
64 0

2 154 набори спеціальних медикаментів отримали діти з Донбасу, які страждають важкими хронічними захворюваннями. Препарати надав Штаб Ріната Ахметова в рамках проекту «Ліки дітям».

УНІАН

«Даний проект запущено в жовтні 2015 року. Його мета – забезпечити необхідними медикаментами дітей з Донбасу з важкими хронічними діагнозами. За час дії проекту діти отримали: 231 набір інсуліну; 478 наборів тест-смужок; 815 наборів протисудомних; 630 наборів протиастматичних препаратів», – розповідає Юлія Герасименко, керівник програми «Адресна допомога» Штабу Ріната Ахметова.

Читайте такожШтаб Ахметова продовжує допомагати дітям, пораненим в ході військових дій на Донбасі

Отримати медикаменти можуть діти від 0 до 18 років, які проживають на підконтрольних територіях, і діти-переселенці, які проживають на мирних територіях Донбасу. Допомога надається при таких захворюваннях, як цукровий діабет, бронхіальна астма, судомний і епілептичний синдром (епілепсія, ДЦП, гідроцефалія, черепно-мозкові травми та їх наслідки, ураження центральної нервової системи, енцефаліт і менінгіт, пухлини головного мозку).

Читайте такожЖителі Донецької області відчувають дефіцит харчових продуктів і ліків – дослідження

Кожна дитина отримує 3-місячний запас ліків. Видача медикаментів проводиться в аптеках Артемівська, Краматорська та Маріуполя.

Отримати більш детальну інформацію про проект «Ліки дітям» можна на сайті Штабу Ріната Ахметова, а також за телефоном гарячої лінії 0800 509 001.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter