«Україна 3000» оголошує конкурс на закупівлю медобладнання

13:02, 25 грудня 2008
Країна
0 0

Для дитячих лікарень

Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує конкурс на закупівлю медичного обладнання для 29 дитячих лікарень України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Фонду «Україна 3000», до участі в конкурсі запрошуються фізичні або юридичні особи, незалежно від форми власності, місця реєстрації та розташування, які підтвердять намір взяти участь у конкурсі шляхом подання конкурсної пропозиції відповідно до конкурсних умов.

Учасники конкурсу надсилають пропозиції за адресою: м. Київ, вул. Боричів Тік, 22-а.

Кінцевий термін подання пропозицій – 5 лютого 2009 року, до 11:00 за київським часом. У разі надсилання пропозиції поштовим зв’язком – лист повинен надійти до зазначеної години.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 9 лютого о 14:00 за київським часом у приміщенні ресторану «МакДональз» за адресою: вул. Хрещатик 19-а, м. Київ.

Фонд «Україна 3000» звертається до майбутніх учасників конкурсу з проханням враховувати благодійні засади, на яких відбувається конкурс. Ми будемо дуже вдячні, якщо учасники конкурсу з розумінням поставляться до цієї акції і нададуть максимально можливі знижки.

Закупівля обладнання відбувається у рамках співпраці Фонду «Україна 3000» та компанії «МакДональдз Юкрейн». Цього року в результаті акції «Всесвітній день допомоги дітям в «МакДональдз» було зібрано 1 мільйон 607 тисяч гривень. Це – внесок понад 350 тисяч відвідувачів та співробітників усіх 63 ресторанів «МакДональдз» у 19 містах України.

Медичне обладнання буде передане 29 дитячим лікарням України – у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Кіровограді, Кременчуці, Кривому Розі, Луганську, Луцьку, Львові, Миколаєві, Мукачеві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях та Ялті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter