Хмельниччина: цього року вже вилучено 7 тонн неякісної продукції

17:20, 14 червня 2010
Країна
1 0

Проводили карантинні заходи

 У Хмельницькій області з початку року вилучено 6 тис. 650 кг несвіжої та неякісної продукції, яка пізніше була утилізована на спеціалізованому підприємстві.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив під час брифінгу начальник відділу ветеринарної міліції з проведення карантинних та ветеринарних заходів Микола ТИМОЩУК.

“Щотижня здійснюються рейди з метою недопущення реалізації в торгівельній мережі обласного центру, міст та районів області небезпечної продукції. Тому випадків масових отруєнь людей не допущено, як і виникнення будь-яких інших інфекційних захворювань”, - зауважив він.

При цьому М.ТИМОЩУК констатував, що спостерігаються випадки захворювання великої рогатої худоби на лейкоз, зокрема у приватному секторі. Під час весняних діагностичних досліджень з’ясовано, що на Хмельниччині нараховується 251 тварина з позитивним реагуванням на збудник лейкозу. У відсотковому відношенні це становить всього 0,3% на область. Найбільше таких корів перебувають на утриманні у Красилівському районі.

Загалом працівники ветеринарної міліції здійснили 815 перевірок підконтрольних об’єктів, виявили 426 правопорушень, за якими сплачено штрафів на суму близько 30 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter