ОХМАТДИТ надає оренду шиномонтажу

17:09, 11 вересня 2007
Країна
4 0

А лікувати хворих на СНІД дітей ніде 

У Міністерстві охорони здоров’я створено комісію, що перевірятиме правові  та юридичні стосунки ОХМАТДИТу з установами, що орендують приміщення на території відомого дитячого медичного закладу. Про це повідомив на прес-конференції заступник міністра охорони здоров`я Валерій Івасюк.

Як передає кореспондент УНІАН, очолить комісію Валерій Івасюк. За його словами, згідно з Указом Президента та постановою Кабінету міністрів, на території ОХМАТДИТу  відкрито Український дитячий центр СНІДу. Нині там функціонує лише 6 ліжок. Як зазначив В.Івасюк, у травні цього року тодішній в.о. міністра охорони здоров`я В.Бідний видав наказ, згідно з яким керівники обласних управлінь охорони здоров`я мають направляти усіх дітей, хворих на СНІД - а їх 7 тисяч - на лікування до Українського дитячого центру СНІДу. Зрозуміло, що ліжко-місць для виконання цього наказу не вистачить. Натомість, орендаторами ОХМАТДИТУ є 18 суб’єктів, зокрема шиномонтажна майстерня, кафе тощо.

Крім перевірки орендних угод, комісія, за словами В.Івасюка, відстежить усі обставини, що перешкоджають повноцінному функціонуванню Українського дитячого центру СНІДу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter