этот материал доступен на русском

Названо небезпеку 10-годинного робочого дня

18:01, 20 червня 2019
Зарубіжні новини
1946 0
Шкідливими для здоров'я є нічна робота або змінний режим праці / фото pixabay.com

Проведене ученими з Паризького госпіталю у Версалі дослідження показало, що люди, які працюють від 10 годин на день, згодом суттєво частіше стикаються з інсультами.

Автори дослідження спостерігали за працівниками, тривалість робочого дня яких становила 10 годин та більше протягом не менше 10 років, пише MedikForum.

Читайте такожНазвано ознаки наближення смерті

Виявилося, що у цих людей інсульти відбуваються на 45% частіше, ніж у тих, хто дотримувався традиційного восьмигодинного робочого дня. Що особливо здивувало дослідників, так це той факт, що до групи особливого ризику входили молоді люди, тобто ті, хто був молодший за 50. Відомо, що інсульти відбуваються частіше саме у тих, хто вже розміняв шостий десяток.

З тривалим робочим днем часто мають справу поліцейські, лікарі, вчителі та представники деяких інших професій. Крім того, шкідливими для здоров'я є нічна робота або змінний режим праці, а також умови, в результаті яких людина зазнає постійного і хронічного стресу. Все це також збільшувало небезпеку гострих порушень мозкового кровообігу, як показало дослідження.

У цілому його автори спостерігали за 143 тис. 592 французькими працівниками протягом низки років. З них у 29% робочий день складався не менше ніж з 10 годин.

Раніше повідомлялося, що ризик передчасної смерті серед чоловіків зростає вдвічі, якщо частота серцевих скорочень у стані спокою становить понад 75 ударів на хвилину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #інсульт