Гравців харківського «Металіста» вирішили бити по кишені

11:52, 23 липня 2009
Харьків
0 0

За "червону" картку – чверть зарплати

За "червону" картку – чверть зарплати, за нецензурну лайку – сто доларів – такі штрафи платять гравці харківського ФК "Металіст".

Кореспондент ІА "МІСТ-Харків" сфотографував на тренувальній базі ФК "Металіст" у селищі Високе перелік штрафів для гравців команди.

Згідно з цим документом, за порушення спортивного режиму гравців штрафують на 50% заробітної плати, пропуск тренування без поважної причини карається 15% зарплати, а один день запізнення на навчально-тренувальний збір коштує 1000 доларів.

Грунтуючись на цьому переліку, ІА "МІСТ-Харків" зазначає, що за жовту картку в грі 1 туру Чемпіонату Прем`єра-ліги з київською "Оболонню" гравець "Металіста" Северин ГАНЦАРЧИК можливо був оштрафований на 5% від зарплати.

Такий висновок можна зробити, якщо вивчити таблицю штрафів за липень, яку вивішено на тренувальній базі ФК "Металіст".

Напроти прізвища С.ГАНЦАРЧИКА 19 липня стоять цифри 11 і 6. Відповідно до вивішеного поряд списку штрафів, цифра 11 означає штраф на 100 доларів за невідповідність вказаної екіпіровки на грі або тренуванні. А цифра 6 – жовта картка в грі (неспортивна поведінка, відкидання м`яча, розмови з арбітром тощо) – карається штрафом 5% від зарплати.

19 липня С.ГАНЦАРЧИК отримав жовту картку в грі з київською "Оболонню".

Також у таблиці цифри, які можливо означають штрафи, проставлені 17 липня напроти прізвищ Папи і Зезе.

У Папи стоїть цифра вісім, - якщо припустити, що йдеться про штрафи, то в таблиці цьому номеру відповідає таке порушення, як "приїзд на базу після прибуття командного автобуса" (100 доларів).

Напроти прізвища Зезе стоїть цифра 12 – якщо це номер зі списку штрафів, то Зезе 17 липня, можливо, був оштрафований на 100 доларів "за відмову виконати вказівки лікарів, ігнорування медичних заходів".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter