Shell хоче видобувати на Харківщині сланцевий газ

09:24, 28 травня 2011
0 0

Сапронов: є технології і обладнання

Харків. 28 травня. УНІАН. Компанія Shell готова інвестувати гроші в газову галузь Харківської області.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації,
про це поінформував 27 травня в Києві у ході презентації Харківської області в Американській торговельній палаті в Україні заступник голови ХОДА Юрій САПРОНОВ.

«Компанія Shell вже зробила свій вибір і готова прийти в регіон не лише для того, щоб використовувати Харківську область як ринок збуту своєї продукції, але і щоб вести на території регіону розвідку та розробку нових покладів газу ущільненої породи, так званого сланцевого газу», - сказав Ю.САПРОНОВ.

«Тут стане в нагоді, - додав він, - досвід наших газовиків, які розробляли технології видобутку в СРСР і освоювали Західний Сибір».

За словами заступника губернатора, для пошуку і розробки нових газових родовищ у компанії Shell є новітні технології та найсучасніше обладнання.

«Найскладніша проблема, з якою ми зіткнемося при розробці - це розділ продукції. Ми будемо відстоювати інтереси України і регіону, але, можливо, краще віддати частину газу, щоб отримати технології, податки, робочі місця», - сказав Ю.САПРОНОВ.

Крім цього, зазначив він, компанія планує встановити низку заправних станцій на основних магістралях, що сполучають Харків з найбільшими містами України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter