Деснянський райсуд продовжив розгляд справи Індила

11:08, 01 жовтня 2013
Київ
2 0

У суді преглядають відеозаписи

Колишній дільничий Сергій Приходько

Деснянський районний суд міста Києва продовжив розгляд кримінальної справи щодо обставин смерті студента Ігоря Індила у Шевченківському райуправлінні міліції у травні 2010 року.

Як передає кореспондент УНІАН, суддя Ірина Дігтяр повідомила, що слідчий надав два диски з записами з камер відеоспостереження райвідділку міліції, які були зроблені 17 і 18 травня 2010 року. Наразі учасники процесу переглядають відео з камери, де утримувався Індило.

Як повідомляв УНІАН, Індило помер у Шевченківському райуправлінні міліції 18 травня 2010 року - дільничний міліціонер забрав Індила з одного із гуртожитків у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

На тему: На суді свідок у справі Індила згадав про "більше двох" викликів швидкої

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками райуправління міліції. Пізніше справа була передана на розслідування до прокуратури столиці. У прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості і перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 року Деснянський райсуд засудив дільничного Сергія Приходька, обвинувачуваного у причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відтермінуванням відбування покарання на два роки.

Перед цим суд закрив кримінальну справу стосовно ще одного підсудного - старшого інспектора Шевченківському райуправління міліції Сергія Коваленка. Цю справу за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України було закрито на підставі акту амністії.

12 січня 2012 року адвокат батьків Індила подав скаргу в Апеляційний суд Києва на рішення Деснянського райсуду про умовне засудження колишнього співробітника міліції, який обвинувачувався у причетності до смерті студента.

15 травня цього року Апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу і направив на новий судовий розгляд кримінальну справу за фактом смерті Індила.

18 липня Деснянський райсуд Києва розпочав розгляд по суті цієї кримінальної справи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter